Foto Editörü Photo Editor

Fotoğraf Düzenleme Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.7 MB
  • Version 1.9
  • Dil İngilizce
  • Firma Zentertain
Mükemmel resimler oluşturmak istiyorsan bu program tam senlik.

Eğer telefonunuzda çektiğiniz resimleri mükemmel hale getirmek için bir program arıyorsanız bu uygulama size göre. Çok güzel resim efektleriyle harika ötesi fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Arka planınıza renkli ve canlı dokunuşlar yapabilir yaptığınız kolajları canlandırabilirsiniz. Kolay kullanımı ile sizi hiç zorlamayacak bu mucize program fotoğraflarınızı bambaşka bir hale getirecek. Hoş resim çerçeveleri renkli ve birbirinden canlı duvar kağıtlarıyla resimlerinizi daha da güzel hale getirin. Düzenlediğiniz fotoğrafları kolay kullanımı ile dikkat çeken kamera galerisine kaydedebilir istediğiniz şekilde arkadaş ve ailenizle paylaşabilirsiniz.

Büyüleyici resimlerinizi arkadaşlarınızla paylaştıkça beğenilerinizdeki artışı görmezden gelemeyeceksiniz. Resimlerinizi galeriye ekleyip istediğiniz zaman sevdiklerinize gösterebilirsiniz. Ayrıca resimlerinizde istediğiniz kişileri etiket yapabilir onları da bu güzel programa dahil edebilirsiniz. . RGB paneli soğuk ve sıcak renk panelleri ile mükemmel resimler oluşturun. Oluşturduğunuz resimleri istediğiniz siteler yükleyin. 

Süper görüntü efektleri anlaşılabilir kolay görüntü panelleriyle düzenlemek ve düzeltmek istediğiniz resmi çok kısa bir sürede harika bir hale getirebilirsin. Eğer siz de bu mükemmel uygulamayı kullanmak resimlerinizi güzelleştirmek isterseniz yapmanız gereken tek şey indir butonuna basmak. Uygulamayı arkadaşlarınla da paylaşıp çok daha güzel resimler elde edebilir daha çok yaratıcılık katabilirsin.

Foto Editörü Photo Editor indir